پاکسازی صورت سالن زیبایی نوژا

پاکسازی صورت در بهترین سالن زیبایی سعادت آباد

فیشیال صورت یک راه عالی برای جوانسازی مجدد لایه پوست و خلاص شدن از شر آلودگی ها است، در حالی که شما می توانید در همان زمان ریلکس کنید. در واقع فیشیال آرامش زیادی به شما خواهد داد، به خصوص اگر بیش از حد کار می کنید و به دنبال کمی یک استراحت خوب هستید. خدمات پاکسازی صورت سالن زیبایی نوژا در محیطی آرام انجام می‌شود.

 

پاکسازی صورت در بهترین سالن زیبایی سعادت آباد

نحوه انجام پاکسازی صورت

مزایای پاکسازی صورت

لایه برداری

اکنون با دانستن اینکه از پوست شما به درستی مراقبت می شود، آرامش بیشتری خواهید داشت. پاکسازی صورت مجموعه ای از درمان های مراقبت از پوست برای صورت شما با هدف لایه برداری پوست، از بین بردن ناخالصی ها و پوست مرده است.

روشی ایمن

متخصص فیشیال روی اپیدرم یا لایه بیرونی پوست کار می‌کند. متخصصان پاکسازی صورت سالن زیبایی نوژا همچنین در درمان‌های خاصی مانند میکرودرم ابریژن، درمان‌های LED و لایه‌برداری‌های شیمیایی سبک و غیره تخصص دارند. تحت دستان باتجربه آنها، پوست شما ایمن و عاری از آسیب است.

آرامش

فیشال معمولاً یک تجربه آرامش بخش است، مشروط بر اینکه توسط یک متخصص زیبایی مجاز انجام شود. یک متخصص زیبایی یک متخصص دارای مجوز است آموزش گذرانده است.

مراقبت از پوست

ما درمان های منحصر به فرد پاکسازی صورت را با بالاترین کیفیت محصولات ارائه می دهیم که نتایج فوری و طولانی مدت را برای تمام نگرانی های مراقبت از پوست شما ارائه می دهد. رایحه‌ها و بافت‌های تسکین‌دهنده همراه با دست‌های ماهر بهترین فیشیال کار در سعادت آباد، سالن زیبایی نوژا را به یک مکان واقعا منحصربه‌فرد و آرامش‌بخش تبدیل می‌کند که در نتیجه ظاهری درخشان‌تر، سالم‌تر و جوان‌تر به شما می‌دهد.

قیمت پاکسازی صورت در سالن زیبایی نوژا

قیمت فیشیال در سالن زیبایی نوژا از 1,000,000 تومان شروع می‌شود. برای اطلاع دقیق از هزینه خدمات پاکسازی صورت با ما تماس بگیرید.

انواع فیشیال سالن زیبایی نوژا

فیشیال معمولا از ارائه دهنده ای به ارائه دهنده دیگر متفاوت است. اساساً، پاکسازی صورت معمولاً شامل بخار دادن، لایه برداری و استخراج است. سایر ارائه دهندگان از ماسک های صورت، لایه برداری و ماساژ صورت استفاده می کنند. این اساساً به نوع فیشیالی که انتخاب می‌کنید و سالن زیبایی ارائه دهنده شما بستگی دارد.

فیشیال پایه

45 دقیقه
فیشیال پایه

فیشیال پایه نوعی فیشیال است که ریلکسیشن بیشتری دارد. در این نوع پاکسازی صورت استخراج گنجانده نشده است.

  • پاک کننده و تقویت کننده
  • لایه برداری
  • ماساژ صورت، گردن و شانه
  • ماسک سفارشی
  • با تونینگ، کرم و ضد آفتاب به پایان می‌رسد.

فیشیال کلاسیک با استخراج

60 دقیقه
فیشیال کلاسیک با استخراج

به عنوان مقدمه ای برای مراقبت از پوست، فیشیال کلاسیک سالن زیبایی نوژا متناسب با انواع پوست طراحی شده است و برای نگهداری یا به عنوان پایه ای برای درمان های فشرده تر عالی است.

  • درمان آبرسانی
  • درمان پوست حساس
  • درمان پاکسازی (پاکسازی عمیق منافذ صورت)