خدمات استایل مو سالن زیبایی نوژا

خدمات مو و مژه سالن زیبایی نوژا

تاثیر داشتن موهای آراسته و خوش استایل بر زیبایی کم نیست. در واقع داشتن موهای زیبا جلوه بسیار خوبی به ظاهر کلی شما می‌بخشد. آرایشگران سالن زیبایی نوژا با داشتن مدرک تخصصی برای هر یک از خدمات ارائه شده، همواره در تلاش هستند تا بهترین ظاهر شما را نمایان کنند. شما می‌توانید گرفتن خدمات با کیفیت استایل مو و مژه به بهترین سالن زیبایی سعادت آباد مراجعه کنید. برای اطمینان از کیفیت می‌توانید کارهای ما را با بقیه مقایسه کنید.

خدمات استایل مو سالن زیبایی نوژا

اکستنشن مو

 بافت مو

 براشینگ

کرلی مو

سبک روسی

کاشت مژه بدون ریزش و چرخش

خدمات استایل مو سالن زیبایی نوژا

اکستنشن مو

اکستنشن مو یک روش نیمه دائمی برای بلند کردن موهاست. نگهداری از موهای بلند به مراقبت روزانه و دائمی نیاز دارد. شاید همه افراد نتوانند برای مراقبت از موهایشان وقت بگذارند اما دوست داشته باشند برای یک مهمانی موهای بلند و زیبا داشته باشند. سالن زیبایی نوژا بهترین اکستنشن مو در سعادت آباد را ارائه می‌دهد.

 بافت مو

بافت مو استایل زیبا و غیر تکراری به موهای شما می‌بخشد. بافت مو برای مهمانی یا برای روزمره کاربرد مختلف دارد. انواع بافت‌های مو برای تمام سلیقه‌ها جالب است.

 براشینگ

براشینگ از خدمات پایه هر آرایشگاهی است. با یک براشینگ ساده موهای شما می‌تواند حالت زیبایی به خود بگیرد.

کرلی مو

سالن زیبایی نوژا انواع کرلی مو را با دستگاه و تجهیزات به روز برای شما انجام می‌دهد. کرلی مو یک انتخاب کلاسیک برای انواع موهای کوتاه و بلند است که به همه‌ی صورت‌ها جلوه زیبایی می‌بخشد.

قیمت خدمات استایل مو در سالن زیبایی نوژا

قیمت کوتاهی مو در سالن زیبایی نوژا 750,000 تومان است. برای اطلاع دقیق از هزینه خدمات استایل مو سالن زیبایی نوژا با ما تماس بگیرید.