میکروبلیدینگ ابرو سالن زیبایی نوژا

بهترین سالن میکروبلیدینگ ابرو سعادت آباد

میکروبلیدینگ هر روزه طرفداران بیشتری پیدا می‌کند. دلیل پرطرفدار بودن روش‌های بازسازی ابرو این است که ابروهای طبیعی برای مدت طولانی ترند هستند. ابروها برای قاب کردن چشم‌ها و صورت کار می‌کنند و مرتب کردن صحیح ابروها به بخشی ضروری از روتین‌های زیبایی تبدیل شده است.

ممکن است شما ابروهای کامل و پری نداشته باشید. خوشبختانه، در مورد روش‌های پرکردن ابرو، گزینه های زیادی وجود دارد. در سالن زیبایی نوژا بهترین روش‌های پر کردن ابرو به شما ارائه می‌شود.

یکی از این درمان‌ها که اخیراً مورد توجه قرار گرفته، میکروبلیدینگ است. بسیاری از افراد این تکنیک را به آرایش روزانه ترجیح می دهند. در سالن شیما عسگری بهترین میکروبلیدینگ در سعادت‌آباد ارائه می‌شود.

خدمات ابرو آرایشگاه نوژا

میکروبلیدینگ ابرو

آرایش دائم (چشم و لب)

هاشور ابرو

تاتو ابرو

لیفت و لمینت ابرو

اصلاح و وکس صورت و ابرو

مراحل میکروبلیدینگ ابرو سالن زیبایی نوژا

طراحی ابرو میکروبلیدینگ

طراحی ابرو

پس از ضدعفونی کردن سطح صورت، می‌توانیم با استفاده از کولیس و مداد با نسبت طلایی شکل ابرو را شروع کنیم، مهم است که هم خواسته‌های مشتری و هم متناسب با فرم صورت او را در نظر بگیریم.

میکروبلیدینگ سعادت آباد

انتخاب رنگدانه مناسب

قبل از شروع کشیدن موها، باید رنگدانه مناسب را بر اساس نوع پوست مشتری (چه پوست چرب یا خشک) و رنگ طبیعی موهای طبیعی موجود انتخاب کنیم تا از تغییر رنگ ناخواسته در نتیجه بهبودی جلوگیری کنیم.

کشیدن تار مو

کشیدن موها را با استفاده از یک تیغه با کمی رنگدانه در نوک تیغه از ابتدا تا انتهای ابرو شروع می‌کنیم و به تقلید از رشد طبیعی شکل مو می پردازیم. مهم است کشیدن تارهای مو در عمق مناسب باشد.

روند کار

هر بار کمی رنگدانه بردارید و پس از کشیدن تمام موها، ابرو را پاک کنید و روی آن بی‌حس‌کننده موضعی گذاشته و این عمل را روی ابروی دوم تکرار کنید. در این حال به ابروی قبلی بازگشته و 2-3 بار این کار تکرار می‌شود.

خدمات ابرو سالن زیبایی نوژا

آرایش دائم سالن زیبایی نوژا

آرایش دائمی

آرایش دائمی توصیف گسترده ای از خانواده ای از خدمات است که طیف وسیعی از نواحی روی صورت و بدن را پوشش می دهد که نتیجه آن جایگزین آرایش سنتی می شود. مثالها عبارتند از: میکروبلیدینگ ضربات مو را روی ابرو شبیه سازی می کند. رنگ لب، شکل، تقارن و پری لب ها را افزایش می دهد. برای خط چشم، جوهر را در امتداد خط مژه می‌مالد تا ظاهری خط چشم ایجاد کند.

لیفت و لمینت ابرو سالن زیبایی نوژا

لیفت و لمینت ابرو

مشابه ایده لیفت مژه، لمینیت ابرو شامل استفاده از لوسیون تنظیمی است که به موهای ابرو ظاهری نیمه دائمی «براشیده شده» و بلند شده می دهد. چه ابروهای نازک، ضخیم یا بیش از حد کنده داشته باشید، لمینت ابرو راه حلی عالی برای ایجاد ظاهری روزمره و بدون تلاش است.

تتو ابرو سالن زیبایی نوژا

تتو ابرو

تتو ابروهای یکدست متعلق به گذشته است. به لطف فناوری جدید، این روش تغییر کرده است. تکنیک‌ها، ابزارها و محصولات از آن زمان تکامل یافته‌اند و با معرفی فناوری بیشتر به پیشرفت خود ادامه می‌دهند. امروزه، خالکوبی ابرو فوق العاده واقعی به نظر می رسد.

قیمت میکروبلیدینگ در سالن زیبایی نوژا

قیمت میکروبلیدینگ در سالن زیبایی نوژا 3,000,000 تومان است. برای اطلاع دقیق از هزینه خدمات ترمیم ابرو با ما تماس بگیرید.

نمونه کار میکروبلیدینگ سالن زیبایی نوژا