خدمات ناخن سالن زیبایی نوژا

بهترین سالن کاشت ناخن سعادت آباد

کاشت ناخن از راه هایی است که ناخن‌های بلند، زیبا و محکمی  را می‌سازد. اگر از خدمات کاشت ناخن به طور مداوم استفاده می‌کنید شاید دوست داشته باشید بهترین ناخن کار در سعادت آباد را بشناسید.

سالن زیبایی نوژا کلیه خدمات ناخن را تحت نظر شیما عسگری از بهترین میکاپ آرتیست سعادت آباد انجام می‌دهد. خدمات ناخن آرایشگاه نوژا شامل کاشت ناخن، ترمیم ناخن، طراحی و دیزاین ناخن، لمینت ناخن، ژلیش، مانیکور و پدیکور و پارافین تراپی دست و پا است.

در سالن زیبایی نوژا از بهترین دستگاه‌ها و مواد برای خدمات ناخن استفاده می‌شود تا در کنار زیبایی و کیفیت، سلامت فرد نیز تضمین شود. تمامی وسایل که به صورت مشترک برای مشتریان استفاده می‌شود، بعد از استفاده کاملا استریل می‌شود.

لمینت ناخن سالن زیبایی نوژا

لمینت

لمینت ناخن نوعی کاشت ناخن است. برای لمینت ناخن مواد لمینت روی سطح ناخن گذاشته می‌شود و از تیپ برای بلند نشان دادن ناخن استفاده نمی‌شود. مواد لمینت پودر و خمیری است که روی ناخن گذاشته می‌شود تا سطح ناخن هموار به نظر برسد. این روش برای افراد با ناخن‌های شکننده بسیار خوب است. سالن زیبایی نوژا همچنین لمینت ناخن  را به کسانی که می‌خواهند شکل طبیعی ناخن خود را حفظ کنند پیشنهاد می‌کند.

ترمیم ناخن و فرنچ سالن زیبایی نوژا

ترمیم ناخن

پس از کاشت ناخن با توجه به روش کاشت و سرعت رشد ناخن‌ها باید بعد از دو تا چهار هفته برای ترمیم ناخن به سالن مراجعه کنید. یک ناخن کار خوب برای ترمیم از اندازه درست مواد استفاده می‌کند. همچنین ناخن کار خوب با سرعت و دقت بالاتری ترمیم ناخن را انجام می‌دهد.

ژلیش ناخن سالن زیبایی نوژا

ژلیش

سالن زیبایی نوژا ژلیش را به افرادی توصیه می‌کند که ماندگاری کاشت ناخن برای آنها بسیار مهم است. مانند افرادی که کار خانه انجام می‌دهند. در این روش از ماده خاص ژله ای استفاده می‌شود و برای خشک کردن آن باید از دستگاه استفاده شود. اگر کیفیت کاشت ناخن برایتان اهمیت بالایی دارد بهتر است آن را به بهترین ناخن کار سعادت آباد در سالن زیبایی نوژا بسپارید.

طراحی ناخن سالن زیبایی نوژا

طراحی ناخن

کاشت ناخن جلوه و زیبایی خاصی به دست‌های شما می‌دهد. طراحی و دیزان ناخن ها این زیبایی را چندین برابر می‌کند. هر چه ناخن کار متبحرتر باشد طراحی ناخن باکیفیت‌تر و زیباتر خواهد بود. شما می‌توانید طرح دلخواه خود را برای ناخنهایتان انتخاب کنید. همچنین ناخن کار خوب از تمامی طرح‌های ترند و روز باخبر است. ناخن کار با استفاده از ابزار و تجهیزات به روز سالن زیبایی نوژا به راحتی دیزاین مورد نظرتان را روی ناخن‌های شما پیاده می‌کند.

مانیکور و پدیکور سالن زیبایی نوژا

مانیکور و پدیکور

مانیکور و پدیکور از خدمات ناخن سالن زیبایی شیما عسگری است. مانند دیگر خدمات مانیکور و پدیکور نیز بسیار تخصصی است و باید با ابزار درجه یک و بهداشتی انجام شود. بهترین ناخن کار تهران در سالن زیبایی نوژا مانیکور و پدیکور را برای سلامتی و زیبایی دست و پاهای شما و با بهترین تجهیزات ارائه می‌کند.

پارافین تراپی سالن زیبایی نوژا

پارافین تراپی دست و پا

پارافین نرم کننده طبیعی است. در سالن زیبایی نوژا از پارافین تراپی دست و پا برای رطوبت رسانی به پوست، از بین بردن سلولهای مرده و شاداب کردن پوست استفاده می‌شود. این روش درمانی برای افراد با پوست خشک بسیار مناسب است. و همچنین انجام این درمان بعد از مانیکور و پدیکور تاثیر بیشتری می‌گذارد.

سالن زیبایی شیما عسگری دارای لاین تخصصی طراحی ناخن است. مشتریان سالن زیبایی نوژا با خدمات و کیفیت ما آشنا هستند و با مقایسه ما، متوجه کیفیت و تجهیزات به روز و ما می‌شوند.

برای انتخاب بهترین ناخن کار تهران باید با یک کار آشنا باشید و بدانید در این کار چه ابزار و تجهیزاتی نیاز است. به غیر از داشتن تجهیزات عالی تبحر نیز برای انتخاب بهترین ناخن کار تهران مهم است. لاین خدمات ناخن سالن زیبایی نوژا دارای بهترین تجهیزات و ناخن کاران باتجربه است. ما بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهیم.

پرسنل یک سالن زیبایی خوب با مشتری به درستی برخورد می‌کنند و برای همه‌ی مشتریان به اندازه کافی وقت می‌گذارند. بهترین سالن زیبایی برای کاشت ناخن تجهیزات جدید دارد، ناخن کار به روز و با تجربه دارد و وقت دهی منظم و آسان دارد. سالن زیبایی نوژا با برخورد و ارائه خدمات ناخن با کیفیت بالا یکی از بهترین سالن زیبایی برای کاشت ناخن در سعادت آباد تهران است.

قیمت کاشت ناخن در سالن زیبایی نوژا

قیمت کاشت ناخن در سالن زیبایی نوژا برای کاشت پودر اولیه از 480000 تومان شروع می‌شود. برای اطلاع از هزینه خدمات کاشت ناخن با ما تماس بگیرید.