خدمات رنگ مو سالن زیبایی نوژا

بهترین سالن رنگ مو سعادت آباد

سالن زیبایی نوژا مرکز تخصصی رنگ مو است. یک آرایشگر خوب باید شکل صورت، رنگ پوست و تمامی زوایای صورت شما را درک کند. با درک این‌ها می‌تواند مدل و رنگی برای شما انتخاب کند تا کاملا به استایل چهره شما بیاید. سالن زیبایی نوژا با داشتن بهترین رنگ کار سعادت آباد خدمات با کیفیتی به شما ارائه می‌دهد.

خدمات رنگ مو سالن شیما عسگری

رنگ لایت و مش

رنگ و لایت مو

بالیاژ و مش

امبره و سامبره

هایلایت و لولایت مو

خدمات رنگ مو سالن زیبایی نوژا

سالن زیبایی نوژا بهترین سالن زیبایی شهرک غرب و مرکز تخصصی رنگ است که خدنات متنوعی را ارائه می‌دهد.

رنگ لایت و مش

مش کردن مو به روشن کردن غیر یکدست موها می‌گویند که روش‌های مختلفی برای انجام آن وجود دارد. رنگ لایت نوعی مش است که تفاوت با رنگ زمینه تا سه درجه باشد.

هایلایت مو

هایلات نوعی مش است که رنگ زمینه با های لایت تفاوت زیادی داشته باشد. یعنی هایلایت ها چندین درجه روشن تر از زمینه مو باشد.

لولایت

در لولایت رنگ زمینه از مش‌ها روشن‌تر است. این روش معمولا برای موهای روشن انجام می‌شود.

بالیاژ

روشی برای رنگ کردن موها که معمولا بدون فویل انجام می‌شود. در این روش معمولا از میانه مو به پایین رنگ می‌شود. استفاده از این تکنیک برای رنگ مو زمان کمتری می‌گیرد.

امبره

آمبره یک تضاد است. به این صورت که به ریشه مو دست زده نمی‌شود. در روش آمبره موها از ریشه به ساقه کم‌کم کمرنگ‌تر شده و در نهایت 3 تا 4 درجه در انتهای ساقه مو روشن تر می‌شود.

سامبره

سامبره روش ملایم‌تری از آمبره است. در واقع تفاوت آن با آمبر این است که اختلاف تیرگی و روشنی ریشه تا ساقه مو در نهایت دو درجه است.

قیمت رنگ مو در سالن زیبایی نوژا

قیمت رنگ مو در سالن زیبایی نوژا از 800,000 تومان شروع می‌شود. بسته به اندازه مو، هزینه خدمات رنگ مو قابل تغییر است. برای اطلاع دقیق از هزینه خدمات با ما تماس بگیرید.

رنگ مو بالیاژ سالن زیبایی نوژا

امروزه تکنیک بالیاژ طرفداران زیادی پیدا کرده است. محبوبیت تکنیک بالیاژ بی‌دلیل نیست. در این روش موها از ریشه رنگ نمی‌شود و با رشد موها مدل و رنگ موی شما خراب نمی‌شود. اینجا در بهترین سالن زیبایی شهرک غرب تکنیک بالیاژ با بهترین و با کیفیت‌ترین مواد و متریال انجام می‌شود. با انتخاب سالن زیبایی نوژا از نتیجه کار خود لذت خواهید برد.

بالیاژ سالن زیبایی نوژا
بالیاژ سالن زیبایی شیما عسگری
نمونه کار بالیاژ مو سالن نوژا سعادت آباد

نمونه کار رنگ مو سالن زیبایی نوژا